AutoCad Tasarım Eğitimi Makine+ (Uzaktan Eğitim)

(4 DEĞERLENDİRME)
Introduction LearnPress – LMS plugin

CAD Tasarım Okulu eğitim programımız mühendislik ve teknikerlik bölümü mezunlarına yönelik eğitim programı olup. İş hayatına adım atıldığında tüm tasarımları bilgisayar ortamında çok kısa sürede hazırlayabilecekleri, kendi sektörlerinde en çok kullanılan programları içeren bir eğitim programıdır.

MAKİNE+ : AutoCad, 3D Studio Max Solidworks,

AutoCAD

Autodesk tarafından üretilmiş ve dünyada teknik çizim alanında en yaygın olarak kullanılan program olan AutoCad olan 2D ve 3D olarak öğretilmektedir. Eğitimini tamamlayan katılımcılar kendilerinden beklenen teknik çizim-Modelleme performansını fazlasıyla gösterebilir. Ayrıca farklı mesleki çizim standartları örneklendirilerek çok yönlü gelişim sağlanmaktadır.

3D Studio Max

Günümüz 3 boyutlu görselleştirme yazılım paketleri içinde, en kolay kullanıma sahip 3 boyutlu modelleme, kaplama, aydınlatma, ve animasyon yazılımı olan 3ds max ,mimari görselleştirme, bilgisayar oyunları, sinema, & Tv için görsel efektler ve daha bir çok alanlarda kullanılmaktadır.

Solidworks

Makine sanayisindeki hızlı değişim ve yeniliklere ayak uydurmak,hem maliyet hem hız hem de ürün kalitesi bakımından zorunlu hale gelmiştir. Solidworks otomasyon ve üretim ihtiyacına yazılım alanında çözümler üreten,hata payını en aza indiren çözümler üretmektedir.

Paket Avantajları

1-Paket Eğitimi hedeflediği kitlenin bütünsel olarak eğitilmesini sağlamaktadır.

2-Paket Eğitimi Programlar arası etkileşimi ve işbirliğini sağladığı için çok yönlülük içermektedir.

3-Paket Eğitimi ekonomik bir fiyatlandırma sunmaktadır

Kimler Katılabilir?

İnşaat, Makine Mühendisleri, Mimarlar, Teknikerler, Teknik alanla ilgili işletmelerde çalışanlar, Üniversite öğrencileri, Kariyerine Teknik Platformda devam etmek isteyenler, İşsizler bu eğitimlere katılabilir.

Sınav ve Sertifikalar?

 • Meb onaylı Sertifika
 • ISO 9001 Onaylı Globax Academy Sertifika

Programın Sunduğu İş Olanakları?

Programı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, her türlü mimari ve mühendislik çizimlerinde görev alabilir, proje ekiplerinde görev alabilir, bağımsız teknik projeler oluşturarak gelir elde edebilir, kamu ve özel kurumların peyzaj birimlerinde çalışabilir, makine modelleme atölyelerinde görev alabilir. Mimar Büroları, İç Mimar Büroları, Peysaj Mimarı Büroları, Makine Mühendisliği Şirketleri, İnşaat Mühendisliği Şirketleri, Emlak Pazarlama ve Müteahhitlik Şirketlerinde çalışabilirler.

Ders İçeriği

 • Döküman 6
 • Sınav 1
 • Süre 80 Saat
 • Seviye Bütün Seviyeler
 • Eğitim Dili Türkçe
 • Öğrenci 231
 • Sertifika Var
 • Değerlendirmeler Proje
Yazılım Mühendisi

DEĞERLENDİRME

Değerlendirme Ortalaması

4.8
4 Değerlendirme

Değerlendirme Detayı

5 yıldız
3
4 yıldız
1
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

  Sınav

  Sınav zordu ama kaliteliydi. Teşekkürler