Seo Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

(4 DEĞERLENDİRME)
Introduction LearnPress – LMS plugin

SEO Eğitimi İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu - Search Engine Optimization) "SEO Teknikleri"nde kavramları daha iyi anlamak için HTML konusunda kod uygulama mantığını bilmek gerekmektedir. "SEO Eğitimi"ne katılmak için, uzman bir web tasarımcı olmak ön koşul değildir. Seo eğitimi, bu alanda uzmanlaşmak isteyen katılımcılara yönelik bir eğitimdir.

SEO Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Web tasarım yapabilen ve Google'ın dünyadaki etkisini düşünebilen herkes katılmalıdır. Söyle bir örnek verelim; bir şey satmak veya paylaşmak istiyorsunuz ama insanların bundan haberi yok, işlek yerde dükkanınız da yoksa hiç şansınız yok; fakat aynı şeyi insanların bilgisine sunarsanız, insanlar size kolay ulaşırsa, Türkiye ve dünyada ürünlerinizle ilgili insanlar sizin müşteriniz olabilir. İyi bir Google SEO her zaman her yerde prim yapar. Google SEO Eğitimini, özellikle yeni bir meslek edinmek isteyen kişilere öneriyoruz.. Web Tasarım, Web Yazılım, Google SEO konusunda kendinizi yetiştirin, günümüzün ve geleceğin mesleğini seçin...

SEO Eğitiminin Amacı Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, web sitenize ziyaretçi çekmenin en önemli kaynaklarından biri olmuştur. SEO eğitiminin amacı, arama motorlarından en etkili şekilde yararlanmanızı sağlamaktır. Doğru uygulanmış bir SEO ile arama motorlarında üst sıralara yerleşebilir, daha çok ve daha doğru kullanıcıya ulaşıp internette rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Marka bilinirliğinizi artıracak bu eğitim sonunda reklam dünyasının son dönemlerdeki en popüler uygulamasına hakim olacaksınız. Piyasada son zamanlarda yaygınlaşan SEO hakkındaki yanlış ve doğru yöntemleri tanıyacaksınız. Anahtar kelimeleri etkili bir biçimde kullanıp SEO hakkında yapılmaması gerekenleri öğreneceksiniz. Böylece internet ortamındaki aramalarda bilinirliğinizi artırarak sitenizin ön sıralarda yer almasını sağlayacaksınız.

Programın Sunduğu İş Olanakları?

 • SEO Uzmanı
 • Çözüm Geliştirici

Ders İçeriği

 • Döküman 6
 • Sınav 1
 • Süre 20 Saat
 • Seviye Bütün Seviyeler
 • Eğitim Dili Türkçe
 • Öğrenci 238
 • Sertifika Var
 • Değerlendirmeler Sınav
Yazılım Mühendisi

DEĞERLENDİRME

Değerlendirme Ortalaması

4.8
4 Değerlendirme

Değerlendirme Detayı

5 yıldız
3
4 yıldız
1
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0

  Sınav

  Sınav zordu ama kaliteliydi. Teşekkürler

AutoCad Tasarım Eğitimi İnşaat+

213
4
Fiyat Sorunuz

İngilizce (Genel) Dil Eğitimi

108
4
Fiyat Sorunuz

Seo Eğitimi

238
4
Fiyat Sorunuz

AutoCad Tasarım Eğitimi Mimari+

132
4
Fiyat Sorunuz